Biz Kimiz
Başkanın Mesajı
2004 yılında Astay’ı kurduğumuzda öncelikli hedefimiz insanların yaşam kalitesini artıracak projeleri hayata geçirmekti. 2004’ten bu yana değişmeyen önceliklerimiz ve işimize olan tutkumuzla yolumuza devam ediyoruz.

Gayrimenkulün nitelikli bir yatırıma dönüşebilmesi için geliştirme fırsatlarının doğru zamanda değerlendirilebilmesi gerekir. Bu da kurum olarak araştırmacı, detaycı ve girişimci bir kimliğe sahip olmayı gerektirir. Astay olarak kendimizi hem yatırımcı hem de geliştirici olarak konumlandırıyor ve bu konumumuzu ürettiğimiz değerlerle sürekli olarak güçlendiriyoruz. Eğer Astay’ın gayrimenkul yatırımına bakış açısı hakkında en doğru bilgiye ulaşmak istenirse, Four Seasons Hotel Istanbul at The Bosphorus ve Four Seasons Hotel Istanbul at Sultanahmet otellerine bakmak yeterli olacaktır.

Güçlü bir kurum olmak demek, tecrübeli ve uzman bir kadroya sahip olmak demektir. Bu gerçeği, işimizin temeli olarak görüyor ve alanlarında en iyiler olarak seçilen ekiplerle çalışıyoruz. Tasarım, mühendislik, mimari, planlama, inşaat ve işletme gibi hizmetlerimizin tamamının başarısının ardında işte bu gerçek yatıyor.

Kendimizi hiçbir zaman sadece konut ve otel yapan bir kurum olarak görmüyoruz çünkü bizim asıl amacımız değer yaratmak… Her projemizde bu vizyonla hareket ediyor, yükselen bir değere dönüşeceğini öngördüğümüz bölgelere yatırım yapıyoruz. Kendi arazilerimiz üzerine kurduğumuz projelerle yatırım değerini her geçen gün artıracak projeler üretiyor ve geliştiriyoruz.

Başarının daima sürdürülebilir olması için çalışıyoruz. Bugüne dek kurduğumuz ve geliştirdiğimiz projelerin getirdiği deneyimle yeni hedeflere doğru ilerliyoruz ve bu yolda ilerlemeye devam edeceğiz.Basarili
Basariyla tamamlandi
Uyari
Bir uyari ile karsilasildi.
Hata
Bir hata ile karsilasildi.

Duis aliquet egestas purus in blandit. Curabitur vulputate, ligula lacinia scelerisque tempor, lacus lacus ornare ante, ac egestas est urna sit amet arcu. Class aptent taciti sociosqu ad litora ade torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

Sed molestie augue sit amet leo consequat posuere. Vestibul ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere ile cubilia Curae; Proin vel ante a orci tempus eleifend ut.